У Дніпрі взялися за любителів металу (Фото)

28 жовтня патрульні Дніпра виявили 5 незаконних пунктів прийому металобрухту. Так, на вулиці Курчатов патрульний екіпаж помітив громадянина, який ніс у сумці металобрухт. Прослідувавши за ним, поліцейські виявили й пункт прийому. Вони попросили господаря надати відповідні дозвільні документи на такий вид діяльності, втім, той повідомив, що в нього їх немає. В особи, яка здавала метал, інспектори взяли пояснення. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Дніпровського відділку поліції. Повідомили в патрульній поліції Дніпра.

метал2

Також під час патрулювання поліцейські виявили незаконний пункт прийому металу по вулиці Лівобережній. На нього неодноразово надходили скарги від місцевих мешканців.
На вулицях Таджикській та Лодочній охоронці порядку помітили осіб, які приїхали здавати металобрухт. Свідки повідомили, що до пункту, котрий розташований там, неодноразово приїжджає вантажний автомобіль з металобрухтом. Патрульні відібрали їхні пояснення та передали усю інформацію Самарському відділку поліції.

метал1

На проспекті Гагаріна поліцейські знайшли гараж, де приймали металобрух. Місцеві мешканці підтвердили, що за даною адресою постійно ведеться така незаконна діяльність. Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

метал


Загрузка...

(Visited 23 times, 1 visits today)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *